O nas

Poznaj naszą firmę

O nas

INFORMACJA

W trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników od dnia 19.10.2020 r. Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska przechodzi na system pracy zdalnej i wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów. Zdalna praca biura odbywać się będzie w niezmienionych godzinach (pn. – pt. 8.00 – 15.00) w sposób telefoniczny i drogą elektroniczną (e-mail). Przed wejściem do klatki schodowej na ul. Rabiańskiej 17 znajduje się skrzynka pocztowa przeznaczona do pozostawiania korespondencji. Zapewniamy, że powyższe rozwiązania nie wpłyną na jakość świadczonych przez nasze biuro usług. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość indywidualnej obsługi interesantów, po wcześniejszym, telefonicznym, umówieniu terminu i godziny spotkania.

Prosimy o wyrozumiałość.

Już od 2002 roku Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska zajmuje się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami o najwyższym standardzie oferowanych usług. Możecie być pewni, że powierzacie swoje nieruchomości w ręce profesjonalistów. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Przekonali się o tym nasi Klienci, których zaufaniem cieszymy się już od wielu lat. Ich zadowolenie widać w wystawianych referencjach, które udostępniamy Państwu do wglądu. Powstanie biura jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnego zarządzania, administrowania, obsługi księgowej, prawnej i nadzoru technicznego nad powierzonymi nieruchomościami. Dla naszych klientów proponujemy również usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na obszarze Torunia i okolic. Lata doświadczenia pozwoliły nam wykształcić najwyższy standard oferowanych usług.

O nas
Ikona zakładki

Kogo chcemy zainteresować?

Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej. Bez względu na wielkość i stan powierzonej nam nieruchomości gwarantujemy profesjonalne i fachowe usługi.

Ikona zakładki

Dlaczego my?

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Przekonali się o tym nasi Klienci, których zaufaniem cieszymy się już od lat.

Ikona zakładki

Co oferujemy?

Powstanie biura jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnego zarządzania,administrowania, obsługi księgowej, prawnej i nadzoru technicznego nad powierzonymi nieruchomościami.

Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej. Bez względu na wielkość i stan powierzonej nam nieruchomości gwarantujemy profesjonalne i fachowe usługi. Naszą pracę usprawnia nowoczesne licencjonowane oprogramowanie. W naszej praktyce nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy rachunkowe – zawsze wszystko się zgadza. Naszym klientom udostępniamy Internetową Kartotekę Mieszkańca. Forma współpracy z naszymi klientami jest zawsze dostosowana do jego indywidualnych potrzeb. Sposób naszego działania zapewnia dobrą i bardzo szybką komunikację z właścicielami i użytkownikami nieruchomości. To jeden z wielu naszych atutów, który wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej z obsługiwanych przez nas nieruchomości wypracowaliśmy pewną i stabilną pozycję na toruńskim rynku nieruchomości.

Zdobyliśmy zaufanie wielu właścicieli i mieszkańców powierzonych nam nieruchomości.

Ikona zakładki

Nasze kwalifikacje

Dzięki indywidualnemu podejściu wypracowaliśmy pewną i stabilną pozycję na toruńskim rynku nieruchomości.

Ikona zakładki

Nasze działania

Zdobyte doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami zewnętrznymi świadczącymi rozmaite usługi na rzecz nieruchomości gwarantują solidne i pewne gospodarowanie powierzonymi budynkami.

Zakres naszych usług jest ustalany indywidualnie według oczekiwań klientów. Zdobyte doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami zewnętrznymi świadczącymi rozmaite usługi na rzecz nieruchomości gwarantują solidne i pewne gospodarowanie powierzonymi budynkami. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi są gwarancją sprawnego funkcjonowania nieruchomości. Zarządca nieruchomości posiada ubezpieczenie OC związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w szeroko rozumianym zakresie zarządzania i administracji nieruchomościami. Wartość naszej polisy to 2000000 zł (50000 euro). Jesteśmy pewni, że uda nam się znaleźć rozwiązania Państwa wielu różnych problemów i sprostać wszelkim okolicznościom. Liczymy na to, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty i tym samym dołączycie do kręgu usatysfakcjonowanych Klientów naszego biura.

Mamy nadzieję, że strona internetowa spełni Państwa oczekiwania i pomoże w uzyskaniu odpowiedzi, których szukacie.

Wybierz pewną i stabilną markę.
Powierz swoje nieruchomosci profesjonalistom.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Biuro Zarządzania Nieruchomościami
Ewa Iwińska

Adres: ul. Rabiańska 17/3

87-100 Toruń

  • Telefon: 608 629 824
  • Telefon: 56 47 11 396
  • Fax: 56 47 11 396
  • Zarządca: 606 292 547
  • Email: pznt@pznt.pl
  • Administracja: administracja@pznt.pl
  • Liczniki: liczniki@pznt.pl
  • Usterka: usterka@pznt.pl
Logo PZNT